GetaCore® - umelý kameň

Umelý kameň GetaCore® predstavuje dokonalú harmóniu estetiky a funkcionality. Kombinácia rôznych farieb a textúr dáva široké možnosti pri tvorbe interiérových riešení a dizajnových konceptov.

Vynikajúce vlastnosti materiálu a skúsenosti renomovaného výrobcu, nemeckej firmy Westag&Getalit AG, sú zárukou vašej spokojnosti pri každodennom používaní.

GetaCore® je minerálny materiál spojený akrylovým pojivom. Vďaka neporéznemu povrchu sa ľahko udržiava bežnými domácimi čistiacimi prostriedkami. Nezachytáva sa na ňom špina, či baktérie a spĺňa aj tie najnáročnejšie požiadavky na hygienu. Kameninový vzhľad je príjemne teplý na dotyk. Materiál je zdravotne nezávadný a vhodný pre použitie v priestoroch určených pre prácu s potravinami. Výhodou materiálu GetaCore® je aj možnosť spájať ho takmer bez obmedzení opticky nerozpoznateľným spojom.

V neposlednej rade je obrovskou výhodou umelého kameňa oproti iným materiálom (prírodný kameň, laminátová drevotriesková doska a pod.) jeho opraviteľnosť. V prípade poškodenia je možné opraviť poškodené miesto na nerozoznanie od pôvodného povrchu.

Materiál je krátkodobo odolný voči teplotám do 180°. Je však termicky formovateľný, čo dáva spracovateľom takmer neobmedzené možnosti.

Sotva sa nájde pre interiérovú tvorbu obdobný produkt, ktorý ponúka také mnohostranné využitie s takými vynikajúcimi vlastnosťami za primeranú cenu.